Ubytování na Slovensku

Jízda na koni

Jezdecký zážitek pro začátečníky i pokročilé a mnoho jiných aktivit v blízkosti termálního koupaliště Veľký Meder.


Dunajský
KlátovCzajlik ranch

U hlavní silnice mezi Galanta a Dunajskou Stredou vedle Klatovské ramene v malebné prostředí se skrývá Czajlik RANCH, kde si najde každý Své, kdo chce strávit svůj volný čas odpočinkem, sportováním, Procházka v přírodě as koňmi. Na ranči je zajištění možnost na výcvik a jízdu na koni pro začátečníky a pokročilé, pro malé děti jízda na ponících a hipporehabilitácia k tomu potřebné.

Na ranči je zajištěna možnost na výcvik a jízdu na koni pro začátečníky a pokročilé, pro malé děti jízda na ponících a hipporahabilitácia na to nejchudší. Pronajímáme svatební kočár a kočáry na vycházky. Dále je možnost pronájmu boxů pro 20 koní. V nečase av zimě je k dispozici krytá jízdárna. Nachází se zde i zánovní podstavena krytá jízdárna s rozlohou 3400 m2 slouží na soutěže, tréninky, pořádání různých představení a výstav.

Hlavná 600
930 21 Dunajský Klátov
www.czajlikranch.sk
Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.