Ubytování na Slovensku

Ubytování - V soukromí

Frézia vidiecky dom

Ubytování se nachází v příjemném prostředí na venkově, v malé osadě v rodinném domě 7 km od termálního koupaliště s celoročním provozem Thermálpark Dunajská Streda.
Ubytování se nachází na samostatném poschodí - přízemí rodinného domu 150 m2 se samostatným vchodem. Vchod do pokojů je z haly. V domě jsou 2x WC, 2x koupelna. V domě je dobře vybavená kuchyň. Na vaření máte vše k dispozici. Možnost odebírání obědů v místní závodní vývařovna.

Ubytovanie Dom Silvia

Ubytování v příjemném prostředí ve městě Komárno, které se nachází na levém břehu Dunaje a je přímo propojené mostem s maďarským městem Komárom. Přírodní poměry a některé zvláštnosti, mezi které patří i termální prameny s léčivými účinky, umožňují volné koupání do pozdního podzimu. Klienti mají možnost ubytování v třípokojovém bytě v rodinném domě se samostatným vchodem.

Privát Júlis Kosár

Privát Július Kosař nacházející se ve Velkém Mederu v blízkosti Termálního koupaliště, nabízí ideální celoroční ubytování pro skupiny a rodiny s dětmi. Disponuje vlastním parkovištěm s kapacitou 15 míst. Apartmánový dům je kompletně vybaven zařízenou kuchyní s lednicí, mikrovlnkou, sporákem, pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV / SAT a rádio. Ve dvoře se nachází dětské hřiště, venkovní posezení a ohniště.

Ubytování v soukromí Buzgó**

Rodinný dům apartmán se nachází na 10 arů pozemku 400 m od termálního koupaliště v tichém prostředí na okraji města. Na pozemku je k dispozici přístřešek na posezení a místo pro táborák. V okolí najde návštěvník několik pohostinských zařízení av vzdálenosti 500 mv centru města různé nákupní střediska a butiky.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.